Kombine Mega Pancar Hasat Makinası

Kombine Mega Pancar Hasat Makinası

Genel Özellikler

Traktörün çeki okuna takılarak hareketi traktörün kuyruk milinden alarak çalışır.Kendinden yağlı olan makinamız traktör kuyruk mili ve 12 volt akü elektriği haricinde traktörden hiç bir gereksinim istemez.

Şeker pancarının yaprak kesimi, baş kesimi, sökme, temizleme, depolama ve boşaltma işlemlerini bir arada yapan, tek sıralı söküm makinesidir. Kranklı tip titreşimli çeneye sahip olan şeker pancarını topraktan kırmadan zarar vermeden elle sökülmüş gibi temiz bir şekilde çıkarır. Yıldız tanbur ünitesi harici makinemizin bütün üniteleri hidrolik sistemle çalışmaktadır.

Elektronik - Hidrolik kontrolü sayesinde pancarın söküm aralığını ve söküm yüksekliğini otomatik olarak ayarlar. Net 5 ton alabilen ve 440 cm yüksekliğe ulaşabilen deposu sayesinde yükleme ve yerleştirme işlemlerini kolay ve kısa zamanda yapabilmektedir.

 

Makinamız Konya Selçuk Üniversitesi, Ziraat Fakültesi Deney Raporuna sahiptir.

Asansör Ünitesi

Asansör ünitesine taş sıkışması sonucunda asansör ünitesi otomatik olarak geriye dönerek taşın atılmasını sağlar, atılmaz ise tekrar geriye dönerek atılıncaya kadar bu işlemi tekrar eder. Ayrıca bu işlemi kumanda kolu üzerindeki asansör geri tuşu ile manuel olarak da yapabilirsiniz. Bu sayede asansör ağzı daima temiz kalır.

KRANKLI TİP SÖKÜM ÜNİTESİ

Kranklı tip söküm mekanizması sayesinde; çamurlu arazilerde söküm bacaklarına çamur toplanmasını ve söküm ağzına çamurun toplanarak söküm mekanizmasını etkilemesini ortadan kaldırır. Ayrıca otlu olan arazide de otlar söküm mekanizmasına kranklı tip sökümden dolayı etki edemez.

DEPO BOŞALTMA GERİ DÖNÜŞÜ

Kumanda kolu üzerindeki boşaltma çalıştır tuşuna basıldığı anda ilk önce boşaltma ünitesi geri dönerek ağızda olan pancarı geriye doğru çekmektedir; tuştan parmağınızı çektiğiniz anda ise doğru yönde dönerek boşaltma işlemini yapmaktadır. Bu işlem deponun durmaksızın boşaltmasını sağlar.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Yükseklik Yol Konumunda 3900 mm.
Yükseklik Depo Boşaltma Konumunda 4400 mm.
Genişlik İş Konumunda 3700 mm.
Genişlik Depo Boşaltma Konumunda 5600 mm.
Uzunluk Yol Konumunda 6000 mm.
Uzunluk İş Konumunda 6100 mm.
Ağırlık 3300 kg.
İki Teker Arası Min : 2025 mm. / Max : 2250 mm.
Yükleme Yüksekliği 4305 mm.
Lastik Ölçüsü 11.2/24 TA300
Kuyruk Mili Devri 540 d/dak.
Yürüme Hızı 2-3-4 Yavaş ve Hızlı 1 Vites
İş Kapasitesi 2.7 - 3.45 Dekar/Saat
2. Hazırlama Ünitesi Çift Temiz. Üniteli ve Yaylı Sistemdir.
Baş Kesme Sistemi Yay Baskılı Taraklı
Depo Kapasitesi 4.5 - 5 Ton
Renk Kırmızı

Kombine mega pancar sökme makinası 4.5 - 5 ton depo kapasitesine sahiptir. Saatte 2.7 - 3.45 dekar işleme yapmaktadır. Tek sıralı işleme yapan pancar söküm makinası yaprak kesme, baş kesme, sökme, temizleme, depolama ve boşaltma işlemlerini bir arada yapabilmektedir.

Özen İş Tarım Makinaları olarak şeker pancarı hasat makinesi, pancar sökme makinası ve pancar söküm makinası imalatı yapmaktayız. Uzun ömürlü pancar sökme makinası imalatı yapan firmamız her zaman üretimde kaliteyi ön planda tutmaktadır. Müşteri memnuniyetinin her zaman %100 olması için dünya standartlarında üretim yapmaktayız. Pancar hasat makinası taleplerinizi en kısa sürede karşılamak için üretim planlamasını her zaman ön planda tutmaktayız. Pancar sökme makinası fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


pancar hasat makinesi, pancar sökme makinesi, pancar makinesi, pancar söküm makinesi, şeker pancarı hasat makinesi, pancar sökme makinesi fiyatları, satılık pancar söküm makinesi

Whatsapp Hattı