Otomatik Sap Toplamalı Saman Makinesi

Otomatik Sap Toplamalı Saman Makinesi

Genel Özellikler

Tahıl hasadı sonunda biçerdöverin tarlaya bir dizi veya deste bıraktığı şeker kamışı, mısır, buğday, arpa, yulaf ve benzeri bitkilerin kumuş saplarını, fazla bir işgücü gerektirmeden kısa zamanda, 180 cm'lik taplasıyla toplar, kontrbatörü ile istenilen nitelikte saman haline getirerek, üstün bir çekme ve itme kabiliyeti olan aspiratörü ile arasındaki saman römorku içine doldurmaktadır. Bu işlemler tamamen otomatik olup, insan gücüne ihtiyaç duyulmamaktadır.

Tahıl hasadı  sonunda sapların nem oranı yaklaşık %25 olmaktadır. Bu nem oranında çalışmanın kapasiteyi düşüreceği, yakıt sarfiyatını artıracağı ve istenilen nitelikte saman elde edilemeyeceği açıktır. Bu sebeple hasat sonrası (yaklaşık 2-3 gün) sapları işlenmeye alınması hem sizin için hemde makine için yararlı olacaktır.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Yükseklik 2600 mm.
Genişlik 2950 mm.
Uzunluk 3320 mm
Ağırlık 1600 kg
Lastik Ölçüsü 10.5 x 80 15.3
Kuyruk Mili Devri 540 d /dakika
Yürüme Hızı 2, 3 ve 4 Yavaş Vites
İş Kapasitesi 2 Ton / Saat
Bator Derinliği 1200 mm
Bator Tipi Civatalı Sistem
Ön Toplayıcı 1900 mm
Güç İhtiyacı 48 hp

Özen İş Tarım Makinaları olarak otomatik sap toplamalı saman yapma makinası imalatı yapmaktayız. Uzun ömürlü saman yapma makinası imalatı yapan firmamız her zaman üretimde kaliteyi ön planda tutmaktadır. Müşteri memnuniyetinin her zaman %100 olması için dünya standartlarında üretim yapmaktayız. Sap toplamalı saman makinası taleplerinizi en kısa sürede karşılamak için üretim planlamasını her zaman ön planda tutmaktayız. Sap toplamalı saman yapma makinası fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


sap toplamalı saman makinası, otomatik sap toplamalı  saman makinası, saman makinası, saman yapma makinesi

Whatsapp Hattı