Kombine Mini Pancar Hasat Makinesi

Kombine Mini Pancar Hasat Makinesi

Genel Özellikler

Traktörün çeki okuna takılarak hareketi traktörün kuyruk milinden alarak çalışır.Kendinden yağlı olan makinamız traktör kuyruk mili ve 12 volt akü elektriği haricinde traktörden hiç bir gereksinim istemez.

Şeker pancarının yaprak kesimi, baş kesimi, sökme, temizleme, depolama ve boşaltma işlemlerini bir arada yapan, tek sıralı söküm makinesidir. Kranklı tip titreşimli çeneye sahip olan şeker pancarını topraktan kırmadan zarar vermeden elle sökülmüş gibi temiz bir şekilde çıkarır.

Asansör ünitesi ve yıldız tanbur harici makinamızın bütün üniteleri hidrolik sistemle çalışmaktadır.

Elektronik – Hidrolik kontrolü sayesinde pancarın söküm aralığını ve söküm yüksekliğini otomatik olarak ayarlar.

Net 2 ton alabilen ve  370 cm yüksekliğe ulaşabilen deposu sayesinde yükleme ve yerleştirme işlemlerini kolay ve kısa zamanda yapabilmektedir.

* Makinamız Konya Selçuk Üniversitesi, Ziraat Fakültesi Deney Raporuna sahiptir.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Yükseklik 3700 mm.
Genişlik 2170 mm.
Uzunluk 3900 mm
Ağırlık 1800 kg
İki Teker Arası Min:2025 / Max:2250 mm
Yükleme Yüksekliği 3700 mm
Lastik Ölçüsü 11.5 /80 – 15.3 14 kat
Kuyruk Mili Devri 540 d /dakika
Yürüme Hızı 2,3 ve 4 Yavaş Vites
İş Kapasitesi 1.5 -1.9. Dekar /Saat
Baş Kesme Sistemi Yay Baskılı Taraklı Sistem
Depo Kapasitesi 2 Ton
2.Sıra Hazırlama Sistemi Redüktörlü Temizleme Ünitesi
Renk Kırmızı

Kombine mini pancar sökme makinası 2 ton depo kapasitesine sahiptir. Tek sıralı işleme yapan pancar söküm makinası yaprak kesme, baş kesme, sökme, temizleme, depolama ve boşaltma işlemlerini bir arada yapabilmektedir.

Özen İş Tarım Makinaları olarak şeker pancarı hasat makinesi, pancar sökme makinası ve pancar söküm makinası imalatı yapmaktayız. Uzun ömürlü pancar sökme makinası imalatı yapan firmamız her zaman üretimde kaliteyi ön planda tutmaktadır. Müşteri memnuniyetinin her zaman %100 olması için dünya standartlarında üretim yapmaktayız. Pancar hasat makinası taleplerinizi en kısa sürede karşılamak için üretim planlamasını her zaman ön planda tutmaktayız. Pancar sökme makinası fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


pancar hasat makinesi, pancar sökme makinesi, pancar makinesi, pancar söküm makinesi, şeker pancarı hasat makinesi, pancar sökme makinesi fiyatları, satılık pancar söküm makinesi

Whatsapp Hattı